Aktualności

Edukacji nigdy za wiele

13 lutego 2019

Mimo, że w wielu miejscach i przy wielu okazjach zwraca się uwagę na konieczność ochrony swoich danych to nie zaszkodzi jeszcze raz o tym przypomnieć. Tym razem pod lupę wzięto dowód osobisty – jego kopiowanie, przechowywanie czy pozostawanie w zastaw.

Plan kontroli sektorowych na 2019 rok

5 lutego 2019

UODO opublikował plan kontroli sektorowych na 2019 rok. Część kontroli będzie kontynuacją tych z 2018 r. tj. miejski monitoring wizyjny oraz monitoring wizyjny w szkołach i placówkach oświatowych.

28 stycznia – Dzień Ochrony Danych Osobowych

28 stycznia 2019

Za nami 13 już dzień Ochrony Danych Osobowych. Jak powiedziała Prezes UODO: „Dzień Ochrony Danych Osobowych ma na celu uświadomić wszystkim obywatelom jak istotna jest ochrona naszej prywatności i jaka jest wartość naszych danych osobowych we współczesnym świecie”.

Naruszenie zasad przetwarzania danych. I co dalej?

17 stycznia 2019

Zgodnie z informacjami przekazanymi podczas szkolenia dla inspektorów ochrony danych „to ludzie są zarówno najsłabszym, jak i najmocniejszym ogniwem w systemie ochrony danych”. Każdy administrator na pewno nie raz spotkał się z naruszeniem lub podejrzeniem naruszenia bezpieczeństwa danych.

Opinie o naszych szkoleniach? Sami zobaczcie!

16 stycznia 2019

W celu zapewnienia najwyższej jakości prowadzonych przez nas szkoleń prosimy wszystkich uczestników o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej jego realizacji. Odpowiedzi na kilka pytań pozwalają nam ocenić efektywność szkoleń oraz pracę naszych trenerów. Zawsze powtarzamy, że chcemy aby uczestnicy szkolenia wynieśli z niego coś więcej niż tylko długopis