Kontakt

Dane kontaktowe

MBM TYCHY
ul. Łowicka 35
44-335 Jastrzębie-Zdrój 

NIP: 633 197 40 35

tel. 885 750 196
e-mail: biuro@mbmtychy.pl

Facebook: 

1000px-F_icon.svg.png

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz. Odpowiemy w ciągu 48 godzin.


Mapa dojazdu


Warto wiedzieć, że:

  1. Administratorem podanych danych osobowych stanie się MBM Tychy z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Łowickiej 35.
  2. Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu.
  3. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych – wystarczy, że nas o tym poinformujesz.
  4. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu zrealizowania celu –złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie, a jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy.
  5. Dbamy o Twoje dane osobowe i nie przekazujemy ich innym podmiotom.
  6. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, możesz skorzystać z prawa do wniesienia skargi do organu nadzorczego - od 25 maja 2018 roku to Prezes Urzędu Ochrony Danych.

Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania podstawowych danych osobowych w postaci Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego – są to dane, które pozwolą nam odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego.

 

Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje pytanie