Aktualności

Naruszenie zasad przetwarzania danych. I co dalej?

17 stycznia 2019

Zgodnie z informacjami przekazanymi podczas szkolenia dla inspektorów ochrony danych „to ludzie są zarówno najsłabszym, jak i najmocniejszym ogniwem w systemie ochrony danych”. Każdy administrator na pewno nie raz spotkał się z naruszeniem lub podejrzeniem naruszenia bezpieczeństwa danych.

Opinie o naszych szkoleniach? Sami zobaczcie!

16 stycznia 2019

W celu zapewnienia najwyższej jakości prowadzonych przez nas szkoleń prosimy wszystkich uczestników o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej jego realizacji. Odpowiedzi na kilka pytań pozwalają nam ocenić efektywność szkoleń oraz pracę naszych trenerów. Zawsze powtarzamy, że chcemy aby uczestnicy szkolenia wynieśli z niego coś więcej niż tylko długopis

Podsumowanie roku 2018

8 stycznia 2019

To był rok pełen wyzwań, doświadczeń i satysfakcji z wykonywanej pracy. Wszystko co robimy czynimy z pasją i pełnym zaangażowaniem!

Dla nas to też był intensywny rok – rozpoczęcie stosowania RODO.

20 grudnia 2018

W związku z tym w dniach 21.12.2018 r. – 1.01.2019 r. odpoczywamy po ciężkiej (ale satysfakcjonującej) pracy i na wszystkie wiadomości odpowiemy najwcześniej 2 styczna 2019 r. W przypadku pilnych spraw prosimy o kontakt na numer 885 750 196. Dziękujemy za wspólnie spędzony rok! Do usłyszenia i zobaczenia w 2019 roku.

Wybierasz się na narty? Uważaj na swoje dane osobowe.

11 grudnia 2018

Ten temat powraca jak bumerang: dane osobowe przetwarzane przez wypożyczalnie sprzętu sportowego. W 2016 r. GIODO przeprowadziło kontrolę w firmach prywatnych oraz w gminnych ośrodkach sportu i rekreacji m.in. pod kątem wypożyczania sprzętu sportowego. Jak wynika z informacji opublikowanych po kontroli, administratorzy danych w większości wywiązali się z obowiązków ciążących na nich w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Nie obyło się jednak bez kilku kwestii, które wymagały, i pewnie dalej wymagają, udoskonalenia.