Skąd mam mieć pewność, że RODO prawidłowo u mnie funkcjonuje? My wiemy!

29 listopada 2018

RODO nie daje wprost wielu wytycznych jak dostosować firmę do nowych przepisów. W związku z tym wielu z Państwa nie ma pewności czy wdrożone procedury właściwie dostosowano do rodzaju prowadzonej działalności. Z naszych dotychczasowych doświadczeń wynika, że często administratorzy nie posiadają odpowiedniej wiedzy co muszą zrobić, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo przetwarzanych danych i przy okazji zminimalizować koszty związane z wdrożeniem RODO.
Jedną z możliwości sprawdzenia czy wszystkie procedury są odpowiednie lub czy należy wprowadzić dodatkowe rozwiązania jest przeprowadzenie audytu pod kątem ochrony danych osobowych. Wśród naszych Klientów mamy takich, który szukali pomocy, aby całościowo wdrożyć u nich system ochrony danych osobowych, ale także tych którzy chcieli tylko sprawdzić jak poradzili sobie sami lub przy wsparciu innych podmiotów.
W związku z licznymi realizacjami oraz dużą ilością rekomendacji możemy śmiało napisać, że wiele rzeczy związanych z danymi osobowymi już widzieliśmy oraz w wielu pomogliśmy. Nic nas już chyba nie zaskoczy, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie, aby dobrać najlepsze rozwiązanie dla każdego Klienta.